Klienditeeninduskoolitus kutselistele autojuhtidele

Klienditeeninduskoolitus kutselistele autojuhtidele

Tallinnas ja kõikjal Eestis
Koolituse algus: kokkuleppel
Alguse kellaaeg: kokkuleppel
Koolituse lõpp: kokkuleppel
Koolituse asukoht: Espaki õpperuumis Veerenni põik 8, 1.korrus, transpordiettevõtetes kohapeal või mujal klientidele sobivas kohas.

Klienditeeninduskoolituse eesmärk on anda autojuhtidele teadmisi ja praktilisi oskusi klientidega suhtlemiseks, konfliktide vältimiseks ja lahendamiseks, et tõsta transpordiettevõtte mainet. 

Hind kokkuleppel, sõltuvalt grupi suurusest, tellijakoolitussoovidest koolituse sisust ja koolituskohast.

Koolitajad: Elis Prangli, Raivo Avango ja koostööpartnerid

Pakume paindliku sisu ja mahuga klienditeeninduskoolitust, sõltuvalt tellija ootustest, töö eripärast ja tegelikust koolitusvajadusest.
Klienditeeninduskoolituse näidisõppekava:

Sissejuhatus. Ettevõtte teenindusstandardi tutvustus, teeninduse üldised põhimõtted, sõitjate, veotellija, autojuhi ja transpordiettevõtte seadusejärgsed kohustused, õigused ja vastutus.
Autojuhi tegevused tööpäeva kestel. Töö alustamine, sõiduki ettevalmistamine, sõiduki välimus ja heakord, tegevused tööpäeva kestel, töö lõpetamine. Sõidukijuhijuhi välimus ja käitumine ja suhtlemine. Sõit bussijaamadesse ja peatustesse, teenindusobkektidele, kauba saatjate juurde.
– Praktiliste teenindussituatsioonide ja sõitjatelt laekunud pretensioonide läbimängimine
grupitööna, soovi korral situatsioonide videosatvestused, tulemuste analüüs
Klienditeenindus. Klienditeeninduse sisu, positiivse kontakti loomine ja lõpetamine, tervitamine, tänamine, kuulamine, suhtlemine, keelekasutus, erinevad kliendid, välis- ja sisekliendid, konfliktide ennetamine ja lahendamine, vabandamine, klientide kaebustega tegelemine, mikrofoni kasutamine ja info edastamine sõitjatele või tellijatele enesekehtestamine, stressi vältimine, käitumine eriolukordades, teenindusfilmiklippide vaatamine ja analüüs.

Koolitust võib läbi viia eraldisesvana või bussi- ja veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituse või täiendkoolituse osana.

Koolituse maht 8-16 ak.tundi, kestvus 1-2 päeva, õppetöö toimub praktiliste ja teoreetiliste tundidena auditooriumis ja sõidukis. Õppegrupi suurus soovitavalt 10-15 inimest.

    Registreeru sellele koolitusele siit